Movies
Ratings
177
Home AloneRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Inner SensesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0