Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 2.0