Series
Ratings
19
My MisterRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0