Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0