Titles you rated
Spring DayRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
PianoRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5