Series
Ratings
16
Alias GraceRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5