Series
Ratings
50
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0