Movies
Ratings
84
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Say 'I Love You'Rated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0