Series
Ratings
76- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Click Your HeartRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5