Series
Ratings
16
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0