Movies
Ratings
305
ConfessionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0