Series
Ratings
60- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0