Movies
Ratings
30
UnbowedRated ★ 1.0
OculusRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0