Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0