Series
Ratings
84
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 2.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
Let's Walk TogetherRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0