Series
Ratings
27
The WhirlwindRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5