Movies
Ratings
51
LavaRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Tiny Giants 3DRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0