Movies
Ratings
237
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Silent HeartRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5