Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 3.0- BetweenRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
12 MonkeysRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
iZombieRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.5
iZombieRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 2.0