Movies
Ratings
77 ShrekRated ★ 4.5 ShrekRated ★ 4.5
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 Wonderful NightmareRated ★ 4.0 Wonderful NightmareRated ★ 4.0
 Man on the EdgeRated ★ 3.0 Man on the EdgeRated ★ 3.0
 The Age of ShadowsRated ★ 4.5 The Age of ShadowsRated ★ 4.5
 Dancing QueenRated ★ 4.0 Dancing QueenRated ★ 4.0
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
 Hello GhostRated ★ 4.0 Hello GhostRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 Les MisérablesRated ★ 4.5 Les MisérablesRated ★ 4.5
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
 TwilightRated ★ 4.0 TwilightRated ★ 4.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 5.0 ThorRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5 The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.5 How to Train Your DragonRated ★ 4.5