Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0