Series
Ratings
53
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 5.0- CharlotteRated ★ 5.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Hanasaku IrohaRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
OwarimonogatariRated ★ 5.0- HanamonogatariRated ★ 5.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0