Movies
Ratings
53
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0