Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
George Harrison: Living in the Material WorldRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5