Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0