Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 2.0
All InRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
SignRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5