Titles you rated
Whispering CorridorsRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0- NightmareRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0- Ikigami: The Ultimate LimitRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
TearsRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5