Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0