Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5