Series
Ratings
349
Slow TrainRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
SHUT UPRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 4.0- My HusbandRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Kaidanshita no GoghRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0- Long Love LetterRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 3.5