Movies
Ratings
491
The ThroneRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 5.0