Movies
Ratings
42
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 1.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5