Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0