Titles you rated
Six Lying University StudentsRated ★ 2.5
The UniformRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
My Beloved StrangerRated ★ 3.5
Call BoyRated ★ 1.0
FacelessRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0