Movies
Ratings
29
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
BraveRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5