Series
Ratings
224
Pearl NecklaceRated ★ 3.0
Freedom Fighter, Lee Hoe-youngRated ★ 3.0- Happy WomanRated ★ 0.5
- My Life's Golden AgeRated ★ 3.5
- LawyersRated ★ 3.0
Again, My LoveRated ★ 4.0- Kyung Sook's FatherRated ★ 3.5
- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 3.5
When It's At NightRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.0
CSI: NYRated ★ 3.5