Movies
Ratings
332
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0