Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5