Movies
Ratings
461
The Great GatsbyRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.5