Series
Ratings
46
IRIS 2Rated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0