Movies
Ratings
513
The MercilessRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 2.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0