Series
Ratings
359- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0