Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0