Movies
Ratings
153
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0