Movies
Ratings
297
FeastRated ★ 5.0
Sanjay's Super TeamRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5