Movies
Ratings
755
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0