Movies
Ratings
163
The HandmaidenRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Crimson TideRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0