Series
Ratings
101- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MimiRated ★ 1.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Birdie BuddyRated ★ 0.5
RunningRated ★ 0.5
We Broke UpRated ★ 1.0- Alien SamRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5
12 Years PromiseRated ★ 2.5
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 0.5
Glory JaneRated ★ 1.0
Melody of LoveRated ★ 3.0