Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Just Friends?Rated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0