Movies
Ratings
401
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
BareRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 2.0
A Hard Day's NightRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0